Drinkbox na Kickoffe

author Martina Hatňanková Zo života pricemanie

Staré známe príslovie „Po práci prídu koláče“ Drinkbox premieňa na svojské – „Keď vieš, tak piješ“. Nie je to len nudný pomocník pri záležitostiach s alkoholom, je to aj vtipný a zaujímavý spôsob, ako zaujať návštevníkov akéhokoľvek podujatia. Napríklad aj toho nášho – Pricemania Academy Kickoffu.

V rámci organizovania rôznych druhov eventov je dôležité postarať sa o ľudí aj v súvislosti s pitím. A keďže v Pricemanii máme radi rôzne vychytávky, v otázke podávania alkoholu sme stavili na Drinkbox, inovatívnu hračku z dielne reklamnej agentúry Elite Solutions, ktorá je však prísna v otázke nalievania. Má totiž svoje jediné pravidlo – Ak správne zodpoviete na otázku, ukážem vám svoju ponuku.

Drinkbox

Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že sme si s Drinkboxom veľa srandy neužili kvôli jeho striktným pravidlám, opak je pravdou. Otázky sme zamerali na našu cieľovú skupinu – teda ľudí so záujmom o e-commerce a online svet. Tieto naše tajomné šifry, ktoré otvárajú svet k vytúženému moku, vôbec neboli záludné. Ako sme aj dúfali, boli zaujímavé, vtipné a trefné a nás aj našich návštevníkov bavili, o čom svedčil aj rad, ktorý sa pred Drinkboxom tvoril. Ľudia tak hľadali odpovede napríklad aj na to, kto je to copywriter, koľko správ denne sa odošle cez Facebook, ako sa volá zakladateľ Pricemania Academy alebo na čo slúži Google podľa nášho ex-prezidenta Ivana Gašparoviča. Ak zvolili správnu odpoveď, Drinkbox ustúpil a vďačne nalial jeden zo štyroch drinkov, pričom si celý večer držal slušnú štatistiku 12 drinkov za minútu. A ak už niekto nedokázal prečítať písmenká či trafiť sa prstom na konkrétny bod farebného displeja, bolo to tiché a taktné znamenie, že treba prejsť na nealko.

Drinkbox

Drinkbox bol navyše veľmi trpezlivý, javil sa ako veľmi dobrý poslucháč a pracoval bez reptania. Celý večer nalieval ostošesť a niektorých aj poučil do budúcna. Pretože ak na prvýkrát neuhádli určenú otázku a ostali smädní, na ten druhý sa už opravili a mohli si tak vybrať z ponuky nášho nového obľúbeného barmana – pána Drinkbox.

Foto: Ondrej Bobek


Odoberaj nové články na email:


Páči sa ti tento článok? Posuň ho ďalej:


Martina Hatňanková
Autor Martina Hatňanková

Martina študuje posledný ročník žurnalistiky na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre, kde už štyri roky pôsobí v študentskom časopise Občas Nečas ako redaktorka. Už počas štúdia ju viac ako médiá začal zaujímať svet PR a marketingu. V súčasnosti sa venuje publikačnej činnosti na čitateľskom portáli zameranom na recenzie kníh Citaj.to, kde je zároveň aj editorkou. Vo voľnom čase číta knihy, sleduje seriály a miluje divadlo.


Autor Martina Hatňanková na Google+

Komentáre k článku

Prečítajte si ešte:

E-shop víkend 2015 v kocke

Neprehliadnite

Novinky e-mailom

Nezmeškajte dobrú akciu, ani šikovnú radu! Neposielame spamy, iba užitočné informácie :)

Naši priatelia

Twitter stena

@pricemania Hlásia upršaný víkend. Strávte ho netradične. Vyrazte na cesty 🚙 a navštívte nejaké múzeum či galériu. #navigáciahttps://t.co/cCYYOw6xCA
@pricemania Už ste si dnes našli čas na športovú aktivitu? 📈 Koľko krokov vám chýba do splnenia denného limitu? V najnovšom b… https://t.co/DTeiLJvRuy
@pricemania 😳 Neviete sa rozhodnúť, ktorý produkt najlepšie spĺňa vaše požiadavky? Potrebujete poradiť s výberom obchodu, ktorý… https://t.co/LGfBnGn7pB

Tagy