Zoznámte sa s Pricemaniakmi

author Lenka Káčerová Zo života pricemanie

Spoznajte členov tímu Pricemania.sk, dozviete sa, čo robíme, ako trávime voľný čas, čo máme radi a dokonca aj to, ako vznikla Pricemania.sk.

Pricemania.skAlways busy tím Pricemania.sk

 

Michal KrálNáš CEO Michal Král zavesil vychádzajúcu basketbalovú kariéru v NBA na klinec a založil portál Pricemania.sk práve preto, aby sme mali kde pracovať. :)

 

MartinDevelopment tím vedie skúsený programátor Martin, ktorého vtipy bavia vždy celý tím. Rád hrá futbal.

 

PeťoA pod jeho vedením pracuje aj Pierro. Jeho vášňou je najnovšie quadrocopter.

 

SimiMarketingové oddelenie má na starosti Simi, korá miluje kávu a cestovanie,

 

Lenkaa Lenka, ktorá zase rada čajíčkuje a číta knihy.

 

MartinSales manažér Martin okrem komunikácie s klientmi hrá lacrosse a módne trendy má v malíčku.

 

RonyRony je projektový manažér Pricemanie. Rád sa zvŕta v kuchyni, ak má pre koho variť.

 

JančiVedúci Content oddelenia Janči má na starosti komunikáciu s klientmi a starostlivosť o svojich „contenťákov“. Venuje sa cvičeniu a foteniu.

 

MaťkaNežnejšiu časť Contentu tvorí Maťka, ktorá sa v rámci katalógu stará o kozmetiku, parfumy, detský tovar, hračky a chovateľské potreby.

 

RasťoRasťo má vášeň pre zbrane a v rámci Pricemania.sk sa stará o kategórie bielej techniky a foto-video. Čiastočne sa venuje supportu pre obchody.

 

TomášTomáš je zase zapálený vínečkar. V práci ho plne zamestnávajú erotické pomôcky, ktoré má na starosti v rámci katalógu, a produkty z kategórie Dom, byt a záhrada.

 

FilipFilip sa venuje grafike a asi najobľúbenejším produktom na Pricemanii – mobilným telefónom, tabletom, notebookom, počítačom atď.

 

Zolky

Zolky kontroluje zaradené produkty v katalógu. Zaujíma sa o autá a má rád starostlivosť o zeleň vo svojej záhrade.

 

BrančiBranči je náš domáci majster, opraví všetko. Aj preto je u nás odborníkom na kategórie dielňa, záhrada, šport a hobby. Zároveň sa stará aj o potraviny a nápoje.

 

TomášTomáš je síce trochu tichší, no ako sa hovorí, tichá voda brehy myje. Jeho glosy sú legendárne. Okrem starosti o kategórie oblečenie, hodinky, zdravie a krása a počítače a kancelária sa venuje športu.

 

Pricemania.skTím Pricemania.sk v momentálnom zložení. Onedlho sa rozrastieme. Sledujte nás!

 


Odoberaj nové články na email:


Páči sa ti tento článok? Posuň ho ďalej:


Lenka Káčerová
Autor Lenka Káčerová

Lenka už počas štúdia žurnalistiky pôsobila vo viacerých médiách. Bola zástupkyňou šéfredaktoriek v študentskom časopise Občas Nečas, ako redaktorka pôsobila v spravodajskom portáli Nitra24.sk a skúsenosti naberala aj na svadobnom webe Nevesta.sk. S PR a marketingom pracuje vďaka módnemu návrhárovi a floristovi Róbertovi Bartolenovi a jeho NOBLE floristickému ateliéru. V súčasnosti zastáva funkciu Marketing & PR Manager v portáli na porovnanie cien a kvality e-shopov Pricemania.sk. Okrem toho sa venuje aj publikačnej činnosti vo viacerých médiách a písaním recenzií na portál Bookreview.sk.


Autor Lenka Káčerová na Google+

Komentáre k článku

Prečítajte si ešte:

E-shop víkend 2015 v kocke

Neprehliadnite

Novinky e-mailom

Nezmeškajte dobrú akciu, ani šikovnú radu! Neposielame spamy, iba užitočné informácie :)

Naši priatelia

Twitter stena

@pricemania Hlásia upršaný víkend. Strávte ho netradične. Vyrazte na cesty 🚙 a navštívte nejaké múzeum či galériu. #navigáciahttps://t.co/cCYYOw6xCA
@pricemania Už ste si dnes našli čas na športovú aktivitu? 📈 Koľko krokov vám chýba do splnenia denného limitu? V najnovšom b… https://t.co/DTeiLJvRuy
@pricemania 😳 Neviete sa rozhodnúť, ktorý produkt najlepšie spĺňa vaše požiadavky? Potrebujete poradiť s výberom obchodu, ktorý… https://t.co/LGfBnGn7pB

Tagy