Zvýšte dôveryhodnosť a mieru konverzie vášho e-shopu

author Ján Kalinovský Pre e-shopy

Dôveryhodnosť e-shopu zohráva v dnešnej dobe pri rozhodovaní nakupujúcich veľmi dôležitú úlohu. Z vlastných skúseností a štatistík vieme potvrdiť, že väčšina zákazníkov nakúpi radšej v Overenom obchode napriek nie najnižšej cene, ako v obchode, ktorý je najlacnejší na trhu, ale nemá žiadne hodnotenia a certifikáty.

Obchody s certifikátom Overený obchod odteraz môžu svojich zákazníkov na toto ocenenie upozorniť aj na svojej stránke. Vysúvací widget môžete umiestniť na ľavý alebo pravý okraj stránky svojho e-shopu. Po prejdení s myšou na záložku sa widget vysunie a zobrazí sa aktuálne hodnotenie vášho obchodu na Pricemanii spolu s možnosťou prekliku na profil obchodu s komplexným hodnotením a referenciami od reálnych zákazníkov.

Overený obchod Pricemania.sk widget

Pre správne zobrazovanie widgetu je potrebné stiahnuť si kód z admin rozhrania vášho e-shopu a následne ho vložiť do vášho zdrojového kódu stránky. Celý proces nezaberie viac ako 15 minút.

Widget Overený obchod Pricemania.sk

Ak by ste mali s postupom implementácie služby „Overený obchod“ akékoľvek otázky, neváhajte sa na mňa obrátiť prostredníctvom e-mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefónneho čísla +421 911 168 754.

 


Odoberaj nové články na email:


Páči sa ti tento článok? Posuň ho ďalej:


Ján Kalinovský
Autor Ján Kalinovský

Janči študoval na Ekonomickej univerzite v Bratislave odbor Financie, bankovníctvo, investovanie a aj jeho začiatky v porovnávači cien Pricemania.sk sa spájajú ešte s obdobím štúdia. Po jeho skončení si založil vlastný e-shop s výpočtovou technikou, vďaka ktorému získal mnohé vedomosti a osobné skúsenosti z reálneho online podnikania a fungovania online biznisu. V Pricemanii sa z pozície správcu katalógu vypracoval na vedúceho Content oddelenia. Venuje sa e-commerce, SEO optimalizácii webstránok a e-shopov, online marketingu a webovej analytike.


Autor Ján Kalinovský na Google+

Komentáre k článku

Prečítajte si ešte:

Nové povinnosti pre e-shopy od júna 2014

Neprehliadnite

Novinky e-mailom

Nezmeškajte dobrú akciu, ani šikovnú radu! Neposielame spamy, iba užitočné informácie :)

Naši priatelia

Twitter stena

@pricemania Hlásia upršaný víkend. Strávte ho netradične. Vyrazte na cesty 🚙 a navštívte nejaké múzeum či galériu. #navigáciahttps://t.co/cCYYOw6xCA
@pricemania Už ste si dnes našli čas na športovú aktivitu? 📈 Koľko krokov vám chýba do splnenia denného limitu? V najnovšom b… https://t.co/DTeiLJvRuy
@pricemania 😳 Neviete sa rozhodnúť, ktorý produkt najlepšie spĺňa vaše požiadavky? Potrebujete poradiť s výberom obchodu, ktorý… https://t.co/LGfBnGn7pB

Tagy