Pricemania.cz prvýkrát verejne na akcii Vyhledávače zboží 2014 v Brne

author Michal Král Pre e-shopy

Ako ste už možno zaregistrovali, po 7 rokoch na slovenskom trhu Pricemania štartuje svoje pôsobenie aj u našich západných susedov. Hlavným dôvodom je blízkosť trhu ako aj fakt, že väčšina našich najväčších klientov na Slovensku sú práve české firmy. Spustenie českej verzie Pricemanie je teda logický krok.

Michal Král

V žiadnom prípade na českom trhu nechceme hrať druhé husle, cieľom je do konca roka 2015 zaútočiť na 3. pozíciu na trhu. Aktuálne web beží v BETA verzii, no do konca tohto roka by mali byť základné funkcie tip-top. Následne budeme web tunovať hlavne po obsahovej stránke.

Aktuálne vo veľkom prebieha párovanie produktov z e-shopov a spúšťame aj PR komunikáciu smerom na B2B segment a teda e-shopy, značky a odborné médiá.

Súčasťou týchto aktivít je aj účasť na konferenciách a neformálnych eventoch. Jednou z nich bola aj akcia Michala Janíka zo spoločnosti Besteto pod názvom Vyhledávače zboží 2014.

Vystúpili na nej zástupcovia všetkých relevantných porovnávačov na českom trhu a verím, že ani Pricemania sa medzi nimi nestratila, práve naopak, presvedčil som sa o tom, že sa nemáme čoho báť a že máme reálnu šancu byť úspešní.

Tu si môžete pozrieť moju prezentáciu z akcie, v ktorej som spomenul kľúčové čísla a novinky slovenskej a českej Pricemanie:

 

V prípade, že prevádzkujete e-shop/e-shopy v ČR a máte záujem o prednostné zaradenie vášho e-shopu do katalógu, ozvite sa kolegovi na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Budeme sa tešiť na spoluprácu a priebežne budem informovať o stave príprave na ostré spustenie českého trhu.

 


Odoberaj nové články na email:


Páči sa ti tento článok? Posuň ho ďalej:


Michal Král
Autor Michal Král

Michal vyštudoval Fakultu podnikového manažmentu na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Koncom roka 2007 založil portál na porovnávanie cien a kvality internetových obchodov www.pricemania.sk, ktorý umožňuje porovnanie cien takmer 1 mil. produktov z ponuky viac ako 5 000 e-shopov. Do portfólia Michalovej firmy Pricemania s.r.o. patrí aj dynamicky rastúci portál Bazarmania.sk, agregátor overených zľavových portálov Zlavomania.sk a jedinečný projekt Pricemania Academy, prostredníctvom ktorého chce pomôcť slovenským e-commerce projektom presadiť sa v silnej konkurencii vďaka špičkovému vzdelávaniu a učeniu sa od skúsených profesionálov. V roku 2014 spúšťa aj českú verziu porovnávača cien Pricemania.cz. Michal je držiteľom najinšpiratívnejšieho podnikateľského príbehu v rámci súťaže Mladý inovatívny podnikateľ roka 2011 a bol už dvakrát nominovaný na cenu Ernst&Young podnikateľ roka.


Autor Michal Král na Google+

Komentáre k článku

Prečítajte si ešte:

Nové povinnosti pre e-shopy od júna 2014

Neprehliadnite

Novinky e-mailom

Nezmeškajte dobrú akciu, ani šikovnú radu! Neposielame spamy, iba užitočné informácie :)

Naši priatelia

Twitter stena

@pricemania Každý potrebuje svoj priestor. Ukryť sa pred svetom a byť iba s tými, na ktorých vám naozaj záleží. https://t.co/HkRuIbyXgX
@pricemania Máte svoj obľúbený obchod? Zistite aké zľavy vám aktuálne ponúka. https://t.co/PIw20yciGj
@pricemania Poznáte to - veľa vecí a málo miesta. Často potrebujete uskladniť záhradné náradie, bicykle, kosačku a milión ďalší… https://t.co/Xbluz3htrO

Tagy