Toto sú 4 kvalitné vysávače do každej domácnosti

author Nákupný poradca Nakupujeme online

Bez kvalitného vysávača si základné vybavenie domácnosti už ani nevieme predstaviť. Ideálne by bolo, ak by spoľahlivo odstraňoval nečistoty z tvrdých podláh a aj z kobercov s vysokým vlasom, ak by mal dobrý ťah, tichý chod, rozumnú cenu, odolné prevedenie a nech toho nie je málo - pridajme k tomu ešte výbornú filtráciu vzduchu. Existuje taký vôbec? Chcete vedieť, ktorý z množstva moderných vysávačov na trhu všetky tieto vlastnosti spĺňa? 

Prešli sme overené testy vysávačov, množstvo spotrebiteľských recenzií a veľmi radi by sme vám predstavili 4 najlepšie vysávače z kategórie klasický podlahový vysávač, ktoré vám svojou funkčnosťou uľahčia jednu nie veľmi obľúbenú domácu činnosť.

 

#1 Philips PerformerPro ECO FC9197

 

Výborný pre alergikov, vhodný pre domácnosti so zvieratami – taký je vysávač Phillips PerformerPro ECO FC9197, ktorý sa v nemeckých testoch vysávačov umiestnil na popredných miestach.


Philips PerformerPro ECO FC9197 velky

Zaujímavá je jeho špeciálna hubica TriActive Max, ktorá v sebe spája 3 čistiace funkcie v jednom – poradí si s nečistotami v rohoch a pri nábytku, otvára štruktúru koberca a tak sa dostáva sa aj k hlboko usadenému prachu a navyše prednému otvoru na hubici neujde žiadna nečistota.

S týmto vysávačom dosiahnete aj pri nízkej spotrebe energie maximálny sací výkon. Veľké vrecko s objemom až 5 litrov sa neupcháva a pravdepodobne postačí, ak ho budete čistiť raz za niekoľko týždňov či mesiacov.

Určite oceníte aj kvalitný filter HEPA 13 a tesnenie AirSeal – zachytia až 99,95% alergénov a z vysávača teda vychádza vzduch čistejší ako v okolitom prostredí.

 

#2 Rowenta X-TREM Power RO6886EA

 

Rowenta, ako overený dlhoročný výrobca kvalitných vysávačov, priniesol na trh model X-TREM Power RO6886EA, ktorý patrí do najvyššej kategórie „AAAA“. Ide o vysávač s maximálnou účinnosťou na všetkých typoch povrchov, nízkou spotrebou energie a najvyšším stupňom filtrácie.

rowenta 2

 

Poteší vás jeho bohatá výbava rozmanitých hubíc a nadstavcov. Základom je výkonná hubica Deep Clean Head, ktorá zvládne hlboko usadené nečistoty v kobercoch a rýchlo si poradí aj s veľkým množstvom prachu na tvrdých podlahách.

Na jedno zapojenie do elektrickej siete dosiahnete s 11 metrovým akčným rádiusom skutočne ďaleko. Vysávač je vybavený HEPA filtrom najnovšej generácie z 99,99% filtráciou nečistôt a alergénov.

 

#3 Electrolux UltraOne EUO99TM

 

Prekvapivo tichý vysávač UltraOne EUO99TM patrí k aktuálne najprepracovanejším vysávačom značky Electrolux. Vysávače z rady UltraOne sa už 5 krát stali víťazmi dTestu.

Electrolux UltraOne EUO99TM

Spája sa v ňom technologický pokrok a vysoká kvalita prevedenia. Patrí k vysávačom s označením „AAAA“, jeho súčasťou je integrované príslušenstvo 3v1 a určite vás poteší až 12 metrový akčný rádius a prachové vrecko so solídnom objemom až 5 litrov.

Vďaka integrovanému dotykovému tlačidlu na rukoväti môžete plynulo a bez námahy regulovať sací výkon podľa vašich potrieb alebo zvoliť funkciu AUTO, pri ktorom vysávač automaticky sám prispôsobí svoj výkon v závislosti od vysávaného povrchu.

Umývateľný filter Allergy Plus zaisťuje vysokú úroveň filtrácie vzduchu.

 

#4 ETA Manoa 1501

 

Úsporný ECO motor s pozvoľným rozbehom, vysoký sací výkon a tichý chod sú hlavné plusy, pre ktorý by ste si cenovo dostupný vysávač ETA Manoa 1501 mohli obľúbiť. 

eta manou 1501 2

V príslušenstve nájdete univerzálnu podlahovú hubicu, parketovú hubicu, ktorá je šetrná k tvrdým podlahám a ďalšie tri praktické nadstavce, ktorým v domácnosti určite nájdete pravidelné využitie. S 11 metrovým akčným rádiusom hravo vysajete celý váš byt na jedno napojenie do siete.

Nečistoty zbiera do patentovaného prachového vrecka UNIBAG s objemom 3 litre, ktoré zachytáva omnoho viac prachových častíc ako klasické papierové vrecko a navyše má 4 krát dlhšiu životnosť. Čistejší vzduch zabezpečí aj kvalitný filter HEPA 12 s účinnosťou 99,95% - vhodný aj pre alergikov.

Tieto vysávače však majú ešte omnoho viac kvalít. Radi by ste si prečítali ďalšie informácie? Potrebujete uľahčiť rozhodovanie a neviete sa zorientovať v dôležitých parametroch?

Na Rankito.sk nájdete pravidelne dopĺňanú databázu tých najlepších produktov v rôznych kategóriách. 

Sledujeme testy produktov, víťazov spotrebiteľských ocenení, predajnosť a obľúbenosť u zákazníkov. Dali sme si záväzok, že rebríčky budú vytvárané tak, aby sa do nich dostali tí najlepší zástupcovia z rozličných cenových relácii. Presvedčte sa a veríme, že si nájdete svojho favorita.

 


Odoberaj nové články na email:


Páči sa ti tento článok? Posuň ho ďalej:


Nákupný poradca
Autor Nákupný poradca

Komentáre k článku

Prečítajte si ešte:

Ako doma urobiť dobrú kávu?

Neprehliadnite

Novinky e-mailom

Nezmeškajte dobrú akciu, ani šikovnú radu! Neposielame spamy, iba užitočné informácie :)

Naši priatelia

Twitter stena

@pricemania Vďaka Quatro môžete na Pricemanii nakúpiť tovar s 0% úrokom a splátkami už od 10€ mesačne. Viac informácií nájdete… https://t.co/V8oYKtpDpe
@pricemania VYŠŠIE ZISKY A KLIENTI, KTORÍ SA VRACAJÚ. Ako na to vám na konferencii pre e-shopy ShopComm prezradí SILVIA MYERS-… https://t.co/KTinKS46N6
@pricemania Odpovedzte na pár jednoduchých otázok a obohaťte svoju domácnosť o jeden z desiatich výrobkov značky ETA! 🤗 Zúčastn… https://t.co/se12O7nWED

Tagy