Profesionálne prostredie pre prácu - coworking

author Nákupný poradca Nakupujeme online

Jedným z moderných výrazov, ktoré sa v poslednom čase v spoločnosti ekonomicky aktívnych ľudí a slobodných podnikateľov stále viac skloňujú, je aj coworking. Vhodný pre všetkých, ktorí potrebujú využívať kanceláriu, ale prenájom priestorov je pre nich príliš nákladný. Ak ste o ňom doteraz nepočuli, všetko vám prezradí náš článok.

Čo je to coworking?

Coworking je štýl práce v profesionálnom prostredí. Ľudia sa tu venujú na sebe nezávislým činnostiam v zdieľanom pracovnom priestore, ktorý na prvý pohľad pripomína tradičný open space. To je však s open space jediná podobnosť.
Coworking je priestor pre ľudí, ktorí nepôsobia v jednej firme. Často tu pracujú tlmočníci, právnici, IT špecialisti a freelanceri s rôznym zameraním. Je výborným riešením aj pre tímy, ktoré pracujú na jednom väčšom projekte. Coworking vytvára prirodzene kreatívne pracovné prostredie, ktoré podporuje pracovný výkon.

shutterstock 741463573

Coworking je viac ako miesto na prácu

Veľkou výhodou coworkingu je aj finančná úspora. Prenájom miesta v zdieľanom priestore vás bude stáť oveľa menej ako prenájom samostatnej kancelárie. Každé pracovné miesto je vybavené potrebným nábytkom a navyše si ho môžete prenajať aj na krátky čas. Zaplatíte len za toľko dní, koľko ho budete potrebovať. Za svoje peniaze však získate oveľa viac.

Coworking podporuje možnosti pre nadviazanie vzťahov s odborníkmi zo súvisiacich aj iných oblastí. Obľúbený coworking v Bratislave disponuje okrem iného priestormi pre oddych a šport. Pravidelne tiež organizuje spoločné raňajky, obedy a večerné akcie. Po práci sa tak môžete zabaviť bez toho, aby ste museli sadnúť do auta.

Prenájom zasadačky

Ani zďaleka s výhodami nekončíme. Využiť tu môžete aj iné priestory. Prenájom zasadačky vám poskytne dostatok súkromia v príjemnom prostredí. Pohodlný prenájom zasadačky je vhodný na malé workshopy a pracovné stretnutie. Je možný už od jednej hodiny. K dispozícii je flipchart, dataprojektor a plátno. K vášmu rokovaniu si budete môcť doobjednať aj občerstvenie. Pre väčšie stretnutia sú k dispozícii priestory pre usporiadanie workshopu a prednášková miestnosť s kapacitou do 200 osôb.


Odoberaj nové články na email:


Páči sa ti tento článok? Posuň ho ďalej:


Tagy

Coworking
Nákupný poradca
Autor Nákupný poradca

Komentáre k článku

Prečítajte si ešte:

Ako doma urobiť dobrú kávu?

Neprehliadnite

Novinky e-mailom

Nezmeškajte dobrú akciu, ani šikovnú radu! Neposielame spamy, iba užitočné informácie :)

Naši priatelia

Twitter stena

@pricemania Hlásia upršaný víkend. Strávte ho netradične. Vyrazte na cesty 🚙 a navštívte nejaké múzeum či galériu. #navigáciahttps://t.co/cCYYOw6xCA
@pricemania Už ste si dnes našli čas na športovú aktivitu? 📈 Koľko krokov vám chýba do splnenia denného limitu? V najnovšom b… https://t.co/DTeiLJvRuy
@pricemania 😳 Neviete sa rozhodnúť, ktorý produkt najlepšie spĺňa vaše požiadavky? Potrebujete poradiť s výberom obchodu, ktorý… https://t.co/LGfBnGn7pB

Tagy