Čo vám od nového roka prinesie prenájom sídla firmy

author Nákupný poradca Nakupujeme online

Každý podnikateľský subjekt musí podľa platnej legislatívy uviesť pri zápise do Obchodného registra svoje sídlo. Ak si na tieto účely nechcete prenajať kancelárske priestory ani uvádzať svoju domácu adresu, je tu ešte jedno riešenie, ktoré vám okrem adresy pre vašu firmu prinesie aj iné výhody.


Virtuálne sídlo

Virtuálne sídlo si prenajmete len za niekoľko eur mesačne. Pre svoje podnikanie tak získate stabilnú adresu na lukratívnom mieste. Firmy, ktoré virtuálne sídlo prenajímajú, vlastnia nehnuteľnosti v obchodných centrách a kancelárskych budovách v širšom centre mesta. Nové virtuálne sídlo v Bratislave si tak môžete prenajať v Starom meste, Rači, Ružinove aj Petržalke.

Služby virtuálneho sídla

Veľkou výhodou prenájmu virtuálneho sídla je stabilita adresy. Nebudete tak musieť vaše sídlo meniť napríklad z dôvodu sťahovania. V prenájme je zahrnuté aj prijímanie a online evidencia došlej pošty, o ktorej budete informovaní e-mailovou alebo sms notifikáciou. V informáciách sa dozviete všetko o adresátovi, váhe zásielky a na požiadanie aj o jej obsahu. Korešpondencia je preposielaná na vami zadanú adresu v dohodnutých intervaloch.

shutterstock 120612391

Výhodné balíčky a doplnkové služby

Pri objednávke si môžete vybrať z balíčkov služieb, ktoré vám najviac vyhovujú. Lukratívne registračné sídlo firmy a jeho služby si tak doslova ušijete na mieru. K jednotlivým balíčkom sú k dispozícii nasledovné doplnkové služby:
- V online evidencii si budete môcť označiť, ktoré zásielky si prajete oskenovať a zaslať na e-mail alebo skartovať.
- Vybranú poštu je možné preposlať už do 24 hodín na vašu adresu.
- Poštu je v prípade potreby možné zasielať aj mimo Slovenskej republiky.

Prenájom zasadačky

Registračné sídlo Bratislava poskytuje navyše služby prenájmu plne klimatizovanej zasadačky s kapacitou 9 osôb. Získate tak reprezentatívny priestor na stretnutia s vašimi obchodnými partnermi. Zasadacia miestnosť je vybavená potrebným nábytkom a projektorom. K dispozícii je tiež voda na osvieženie a wifi signál, ktorý je dnes samozrejmosťou.


Odoberaj nové články na email:


Páči sa ti tento článok? Posuň ho ďalej:


Nákupný poradca
Autor Nákupný poradca

Komentáre k článku

Prečítajte si ešte:

Ako doma urobiť dobrú kávu?

Neprehliadnite

Novinky e-mailom

Nezmeškajte dobrú akciu, ani šikovnú radu! Neposielame spamy, iba užitočné informácie :)

Naši priatelia

Twitter stena

@pricemania Hlásia upršaný víkend. Strávte ho netradične. Vyrazte na cesty 🚙 a navštívte nejaké múzeum či galériu. #navigáciahttps://t.co/cCYYOw6xCA
@pricemania Už ste si dnes našli čas na športovú aktivitu? 📈 Koľko krokov vám chýba do splnenia denného limitu? V najnovšom b… https://t.co/DTeiLJvRuy
@pricemania 😳 Neviete sa rozhodnúť, ktorý produkt najlepšie spĺňa vaše požiadavky? Potrebujete poradiť s výberom obchodu, ktorý… https://t.co/LGfBnGn7pB

Tagy