Nákupný poradca
Autor Nákupný poradca

Pricemania

Aplikácia, ktorá vám zjednoduší a spríjemní vaše stávkovanie

Aj napriek tomu, že mnohí považujú stres pre telo za pomerne škodlivý, určitá dávka adrenalínu v krvi a žilách sa cení. Je to ako tréning, ktorým posilňujeme svoju odolnosť voči mnohých škodlivým vonkajším vplyvom a faktorom. O rovnako zdravú a neškodnú dávku adrenalínu sa postará aj aplikácia, vďaka ktorej môžete tipovať a pohodlne sa pritom zabaviť z akéhokoľvek miesta.

shutterstock 129038348

Nákupný poradca Nákupný poradca Nakupujeme online 0 komentárov

Profesionálne prostredie pre prácu - coworking

Jedným z moderných výrazov, ktoré sa v poslednom čase v spoločnosti ekonomicky aktívnych ľudí a slobodných podnikateľov stále viac skloňujú, je aj coworking. Vhodný pre všetkých, ktorí potrebujú využívať kanceláriu, ale prenájom priestorov je pre nich príliš nákladný. Ak ste o ňom doteraz nepočuli, všetko vám prezradí náš článok.

shutterstock 741463573

Nákupný poradca Nákupný poradca Nakupujeme online 0 komentárov

Čo vám od nového roka prinesie prenájom sídla firmy

Každý podnikateľský subjekt musí podľa platnej legislatívy uviesť pri zápise do Obchodného registra svoje sídlo. Ak si na tieto účely nechcete prenajať kancelárske priestory ani uvádzať svoju domácu adresu, je tu ešte jedno riešenie, ktoré vám okrem adresy pre vašu firmu prinesie aj iné výhody.

shutterstock 120612391

Nákupný poradca Nákupný poradca Nakupujeme online 0 komentárov

Roll-Up: Efektívny spôsob, ako propagovať svoje podnikanie za prijateľnú cenu

Na dosiahnutie zvýšeného rastu zisku a na podporu spoločnosti je potrebná efektívna reklamná kampaň. Vo väčšine prípadov je to ale pomerne nákladná metóda, ktorá si vyžaduje neustále finančné investície. Vy ste však začínajúci podnikateľ, ktorý reklame nerozumie a nemá obrovské rozpočty na propagáciu vášho produktu alebo služby. 

bratmun-rollup

Nákupný poradca Nákupný poradca Nakupujeme online 0 komentárov

4 kroky, ako sa dostať k vysnívanej tlačiarni

Napriek tomu, že v dnešnej dobe väčšina ľudí ukladá svoje fotografie v elektronickej podobe, niekedy nás starí rodičia, ktorí nemajú počítač, požiadajú o ich vytlačenie. Samozrejme môžeme ísť do fotografického štúdia a tam si vytlačiť fotografie, ale je oveľa pohodlnejšie urobiť to bez toho, aby sme opustili svoj domov.

tlačiarne

Nákupný poradca Nákupný poradca Nakupujeme online 0 komentárov

Ako prepojiť obývačku s kuchyňou

Otvorené, vzdušné a veľké priestory sú v súčasnom trende bývania veľmi obľúbené. Spájanie obývačky a kuchyne je najlepšia možnosť ako takýto priestor získať.

shutterstock 103884701

Nákupný poradca Nákupný poradca Nakupujeme online 0 komentárov

Neprehliadnite

Novinky e-mailom

Nezmeškajte dobrú akciu, ani šikovnú radu! Neposielame spamy, iba užitočné informácie :)

Naši priatelia

Twitter stena

@pricemania Hlásia upršaný víkend. Strávte ho netradične. Vyrazte na cesty 🚙 a navštívte nejaké múzeum či galériu. #navigáciahttps://t.co/cCYYOw6xCA
@pricemania Už ste si dnes našli čas na športovú aktivitu? 📈 Koľko krokov vám chýba do splnenia denného limitu? V najnovšom b… https://t.co/DTeiLJvRuy
@pricemania 😳 Neviete sa rozhodnúť, ktorý produkt najlepšie spĺňa vaše požiadavky? Potrebujete poradiť s výberom obchodu, ktorý… https://t.co/LGfBnGn7pB

Tagy