Nákupný poradca
Autor Nákupný poradca

Pricemania

Chutné jedlo z fritézy - je skutočne tak nezdravé?

Fritované, vyprážané jedlo pravdepodobne nie je na žiadnom zozname zdravej výživy, ale napriek tomu začneme takto: Tuk je pre vás dobrý. Kréťania, ktorí žijú naozaj dlho, možno nevypijú pohár olivového oleja denne, ale ho konzumujú trikrát toľko ako my a to je pravdepodobne rozumnejšie, ako naša mylná predstava, že čím menej tuku konzumujeme, tým lepšie.

karfiol-s-cicerom

Nákupný poradca Nákupný poradca Nakupujeme online 0 komentárov

Prežite tie najkrajšie lyžiarske okamihy so svojimi deťmi

Hoci najradšej máme zo všetkých ročných období leto, ale sú medzi nami aj takí, ktorí sa tešia na zimu práve preto, lebo milujú zimné športy, najmä lyžovanie alebo sánkovanie. K zábave na svahu bezpochyby patrí aj kvalitné lyžiarske oblečenie, ktorého súčasťou by mali byť aj pánske lyžiarske okuliare. Kto je skúseným a pravidelným lyžiarom, ten vie, že každá súčasť lyžiarskeho odevu je veľmi dôležitá.

panske-lyziarske-okuliare-najlyze-sk

Nákupný poradca Nákupný poradca Nakupujeme online 0 komentárov

Prečo platiť viac, keď si môžete nakúpiť za menej?

Sledovať aktuálne zľavy a akcie týždňa je dnes naozaj jednoduché. Môžete k tomu využiť internet, svoj mobil alebo počítač v práci. Je jedno, kde, hlavné je, že máte prehľad. Výhodné ceny vám prinášajú zľavy a akcie týždňa v známych obchodoch, prostredníctvom online letákov.

shutterstock 133628498

Nákupný poradca Nákupný poradca Nakupujeme online 0 komentárov

Mini, midi, maxi – dĺžka sukne je dôležitá

Sukňa alebo šaty sú oblečením, ktoré ženy radi nosia hlavne v lete. Na ich výbere by ste si ale mali dať záležať. Niektoré prehrešky jednoducho etiketa neodpúšťa a ak sa chcete vyhnúť faux pas na výbere oblečenia si dajte záležať.

shutterstock 118257187

Nákupný poradca Nákupný poradca Nakupujeme online 0 komentárov

Tipy, ako si zariadiť spálňu tak, aby tam bolo dosť úložného priestoru

Modernizácii spálňových priestorov sa po rokoch nevyhneme. Máme pre vás pár tipov, ako si zariadiť spálňu tak, aby tam bolo dosť úložného priestoru, ale zároveň, aby spálňa pôsobila vzdušne.

shutterstock 424919380

Nákupný poradca Nákupný poradca Nakupujeme online 0 komentárov

Trio prírodných stimulantov, ktoré nahradia kávu

Potrebujete dávku energie, no kofeín vám nič nehovorí? Náhrad tohto svetoznámeho stimulantu je veľa. My sme pre vás z tohto množstva vybrali tri najdôležitejšie, ktoré doma určite máte.

 

shutterstock 98568848

Nákupný poradca Nákupný poradca Nakupujeme online 0 komentárov

Neprehliadnite

Novinky e-mailom

Nezmeškajte dobrú akciu, ani šikovnú radu! Neposielame spamy, iba užitočné informácie :)

Naši priatelia

Twitter stena

@pricemania Hlásia upršaný víkend. Strávte ho netradične. Vyrazte na cesty 🚙 a navštívte nejaké múzeum či galériu. #navigáciahttps://t.co/cCYYOw6xCA
@pricemania Už ste si dnes našli čas na športovú aktivitu? 📈 Koľko krokov vám chýba do splnenia denného limitu? V najnovšom b… https://t.co/DTeiLJvRuy
@pricemania 😳 Neviete sa rozhodnúť, ktorý produkt najlepšie spĺňa vaše požiadavky? Potrebujete poradiť s výberom obchodu, ktorý… https://t.co/LGfBnGn7pB

Tagy