Michal Král
Autor Michal Král

Michal vyštudoval Fakultu podnikového manažmentu na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Koncom roka 2007 založil portál na porovnávanie cien a kvality internetových obchodov www.pricemania.sk, ktorý umožňuje porovnanie cien takmer 1 mil. produktov z ponuky viac ako 5 000 e-shopov. Do portfólia Michalovej firmy Pricemania s.r.o. patrí aj dynamicky rastúci portál Bazarmania.sk, agregátor overených zľavových portálov Zlavomania.sk a jedinečný projekt Pricemania Academy, prostredníctvom ktorého chce pomôcť slovenským e-commerce projektom presadiť sa v silnej konkurencii vďaka špičkovému vzdelávaniu a učeniu sa od skúsených profesionálov. V roku 2014 spúšťa aj českú verziu porovnávača cien Pricemania.cz. Michal je držiteľom najinšpiratívnejšieho podnikateľského príbehu v rámci súťaže Mladý inovatívny podnikateľ roka 2011 a bol už dvakrát nominovaný na cenu Ernst&Young podnikateľ roka.

Ako vyťažiť z Pricemanie maximum pre váš e-shop?

Chceli by sme sa Vám poďakovať za využívanie služieb Pricemanie. S mnohými z vás spolupracujeme už viac ako 8 rokov, počas ktorých sme spoločne realizovali desiatky úspešných kampaní, súťaží a mailingov.

Michal Král Michal Král Pre e-shopy 0 komentárov

Pricemania pomôže Balíkomatu naplno rozvinúť sieť samoobslužných odberných miest pre e-shopy

Prevádzkovateľ služby Balíkomat spoločnosť INTIME, s.r.o. a popredný porovnávač cien a kvality e-shopov www.pricemania.sk sa dohodli na dlhodobej spolupráci.

Michal Král Michal Král Pre e-shopy 0 komentárov

Čo potrebuje dobrý e-shop alebo ako premeniť návštevu na zákazníka

Máte možnosť si vybrať z dvoch rovnakých bielych tričiek. Na jednom z nich bude vyšitý malý krokodíl, známa ikona svetoznámej módnej značky. Ktoré si vyberiete? Väčšina z nás by siahla asi po tom značkovom, pretože veríme, že je kvalitnejšie. O tom, že značka predáva, niet pochýb a kým sa biznis vyšplhá na tento top level, stojí to námahu, čas, peniaze a hlavne šikovných ľudí. Branding alebo budovanie značky je alfa a omega každého úspešného biznisu, a to nielen z hľadiska imidžu, ale aj generovania zisku. No a o tom, že to rovnako platí aj v online biznise sa porozprávam s Michalom Králom, zakladateľom portálu Pricemania.

Michal Král Michal Král Pricemania v médiach 0 komentárov

Pricemania.cz prvýkrát verejne na akcii Vyhledávače zboží 2014 v Brne

Ako ste už možno zaregistrovali, po 7 rokoch na slovenskom trhu Pricemania štartuje svoje pôsobenie aj u našich západných susedov. Hlavným dôvodom je blízkosť trhu ako aj fakt, že väčšina našich najväčších klientov na Slovensku sú práve české firmy. Spustenie českej verzie Pricemanie je teda logický krok.

Michal Král Michal Král Pre e-shopy 0 komentárov

Neprehliadnite

Novinky e-mailom

Nezmeškajte dobrú akciu, ani šikovnú radu! Neposielame spamy, iba užitočné informácie :)

Naši priatelia

Twitter stena

@pricemania Hlásia upršaný víkend. Strávte ho netradične. Vyrazte na cesty 🚙 a navštívte nejaké múzeum či galériu. #navigáciahttps://t.co/cCYYOw6xCA
@pricemania Už ste si dnes našli čas na športovú aktivitu? 📈 Koľko krokov vám chýba do splnenia denného limitu? V najnovšom b… https://t.co/DTeiLJvRuy
@pricemania 😳 Neviete sa rozhodnúť, ktorý produkt najlepšie spĺňa vaše požiadavky? Potrebujete poradiť s výberom obchodu, ktorý… https://t.co/LGfBnGn7pB

Tagy