Michal Král
Autor Michal Král

Michal vyštudoval Fakultu podnikového manažmentu na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Koncom roka 2007 založil portál na porovnávanie cien a kvality internetových obchodov www.pricemania.sk, ktorý umožňuje porovnanie cien takmer 1 mil. produktov z ponuky viac ako 5 000 e-shopov. Do portfólia Michalovej firmy Pricemania s.r.o. patrí aj dynamicky rastúci portál Bazarmania.sk, agregátor overených zľavových portálov Zlavomania.sk a jedinečný projekt Pricemania Academy, prostredníctvom ktorého chce pomôcť slovenským e-commerce projektom presadiť sa v silnej konkurencii vďaka špičkovému vzdelávaniu a učeniu sa od skúsených profesionálov. V roku 2014 spúšťa aj českú verziu porovnávača cien Pricemania.cz. Michal je držiteľom najinšpiratívnejšieho podnikateľského príbehu v rámci súťaže Mladý inovatívny podnikateľ roka 2011 a bol už dvakrát nominovaný na cenu Ernst&Young podnikateľ roka.

Slovenský e-commerce vďaka koronavírusu zažíva v posledných týždňoch druhé Vianoce

Koronavírus ovplyvnil nielen bežný život, ale aj spotrebiteľské správanie a tým aj celý e-commerce. E-shopy preto dosahujú rekordné čísla.

korona virus ecommerce

Michal Král Michal Král Nakupujeme online 0 komentárov

Ako si znížiť náklady na Google Shopping kampane až o 20 %

Zapojte sa do CSS programu Pricemania a ušetrite až 20% nákladov na Google Shopping. 

CSS1

Michal Král Michal Král Pre e-shopy 0 komentárov

Ako sa zmenilo správanie on-line nakupujúcich vplyvom koronavírusu

Téma koronavírusu aktuálne masívne hýbe všetkým oblasťami nášho života. Inak tomu nie je ani pri e-commerce biznise, ktorý za posledné týždne zaznamenal azda najmasívnejšie zmeny v nákupnom správaní spotrebiteľov za ostatné roky.

Traffic-PM-032020-YoY

Michal Král Michal Král Pre e-shopy 0 komentárov

Ako vyťažiť z Pricemanie maximum pre váš e-shop?

Chceli by sme sa Vám poďakovať za využívanie služieb Pricemanie. S mnohými z vás spolupracujeme už viac ako 8 rokov, počas ktorých sme spoločne realizovali desiatky úspešných kampaní, súťaží a mailingov.

Michal Král Michal Král Pre e-shopy 0 komentárov

Pricemania pomôže Balíkomatu naplno rozvinúť sieť samoobslužných odberných miest pre e-shopy

Prevádzkovateľ služby Balíkomat spoločnosť INTIME, s.r.o. a popredný porovnávač cien a kvality e-shopov www.pricemania.sk sa dohodli na dlhodobej spolupráci.

Michal Král Michal Král Pre e-shopy 0 komentárov

Čo potrebuje dobrý e-shop alebo ako premeniť návštevu na zákazníka

Máte možnosť si vybrať z dvoch rovnakých bielych tričiek. Na jednom z nich bude vyšitý malý krokodíl, známa ikona svetoznámej módnej značky. Ktoré si vyberiete? Väčšina z nás by siahla asi po tom značkovom, pretože veríme, že je kvalitnejšie. O tom, že značka predáva, niet pochýb a kým sa biznis vyšplhá na tento top level, stojí to námahu, čas, peniaze a hlavne šikovných ľudí. Branding alebo budovanie značky je alfa a omega každého úspešného biznisu, a to nielen z hľadiska imidžu, ale aj generovania zisku. No a o tom, že to rovnako platí aj v online biznise sa porozprávam s Michalom Králom, zakladateľom portálu Pricemania.

Michal Král Michal Král Pricemania v médiach 0 komentárov

Neprehliadnite

Novinky e-mailom

Nezmeškajte dobrú akciu, ani šikovnú radu! Neposielame spamy, iba užitočné informácie :)

Naši priatelia

Twitter stena

@pricemania Hlásia upršaný víkend. Strávte ho netradične. Vyrazte na cesty 🚙 a navštívte nejaké múzeum či galériu. #navigáciahttps://t.co/cCYYOw6xCA
@pricemania Už ste si dnes našli čas na športovú aktivitu? 📈 Koľko krokov vám chýba do splnenia denného limitu? V najnovšom b… https://t.co/DTeiLJvRuy
@pricemania 😳 Neviete sa rozhodnúť, ktorý produkt najlepšie spĺňa vaše požiadavky? Potrebujete poradiť s výberom obchodu, ktorý… https://t.co/LGfBnGn7pB

Tagy