Patrícia Dunárová
Autor Patrícia Dunárová

Patrícia vyštudovala marketingový manažment na Ekonomickej univerzite v Bratislave a semester strávila aj v Belgicku na Universiteit Gent. V Pricemanii pôsobí na marketingovom oddelení. Vo voľnom čase rada cestuje, hrá volejbal a je milovníčkou zvierat.

Black Friday 2016 v slovenských e-shopoch

Sviatok všetkých nakupujúcich si našiel svoje miesto aj medzi slovenskými e-shopmi. Pozrite sa, kde nájdete najlepšie zľavy a dokedy máte čas využiť špeciálne akcie.

Patrícia Dunárová Patrícia Dunárová Nakupujeme online 0 komentárov

Čo letí v lete na e-shopoch?

Magazínu Obchod sme pomáhali s prípravou článku o tom, aké tovary sa najviac zvyknú nakupovať online pred a počas leta.

Patrícia Dunárová Patrícia Dunárová Nakupujeme online 0 komentárov

Ako si vybrať vstavanú rúru?

Ak plánujete kúpu vstavanej rúry, v našom video blogu vám poradíme, na ktoré parametre sa pri výbere zamerať a ako si správne vybrať.

Patrícia Dunárová Patrícia Dunárová Nakupujeme online 0 komentárov

Ako si vybrať varnú dosku?

Varné dosky sú súčasťou každej modernej domácnosti. No ako si vybrať tú správnu, keď v obchodoch majú taký široký výber? Je pre vás vhodná indukčná, sklokeramická či plynová varná doska? Poradí vám Darina Papáčová – produktový špecialista spoločnosti Whirlpool.

Patrícia Dunárová Patrícia Dunárová Nakupujeme online 0 komentárov

Zrealizovali sme prieskum nákupného správania Slovákov na internete

Bez internetu si to už niektorí z nás ani nevedia predstaviť. Surfujeme na ňom v MHD, reštauráciách, potrebujeme byť stále k dispozícii, krátime si ním čakanie a vypĺňame si tak dlhé chvíľky. Toto leto sme sa preto rozhodli zistiť, ako svoj čas na internete trávime, a najmä, ako tu nakupujeme. Zrealizovali sme online prieskum, ktorého sa zúčastnilo až 5 210 respondentov.

Patrícia Dunárová Patrícia Dunárová Pre e-shopy 0 komentárov

Kto z nás by (ne)prežil?

Aké to je, keď vás zavrú do tajomnej miestnosti a dajú vám 60 minút na to, aby ste sa z nej dostali von „živý”? No povieme vám, že celkom náročné. Čo myslíte, zvládli sme to?

Patrícia Dunárová Patrícia Dunárová Zo života pricemanie 0 komentárov

Neprehliadnite

Novinky e-mailom

Nezmeškajte dobrú akciu, ani šikovnú radu! Neposielame spamy, iba užitočné informácie :)

Naši priatelia

Twitter stena

@pricemania Tipy a rady, ktoré vám pred nákupom určite pomôžu ✔ Viac na našom blogu: https://t.co/nXi3EtzzVu https://t.co/KEsT63YlMD
@pricemania ❗Žrebovanie výhercov súťaže❗ Veľké ďakujem všetkým, ktorí ste sa zapojili do súťaže. Žrebovali sme 3 výhercov,... https://t.co/CeKgq0NFcg
@pricemania Súťaž o 3 poukážky sa končí už dnes o pol noci ⏳ Kto nestihol, má poslednú možnosť sa zapojiť. Súťažime tu ⤵... https://t.co/VVp4Z3WE7r

Tagy